چرا گارانتی تکنوچک ؟

همیشه یکی از مهمترین دغدغه کاربران و عزیزانی که از طریق اینترنت قصد تهیه محصولی را دارند این است که آیا محصول خریداری شده از کیفیت مورد انتظار برخوردار است یا نه؟

 آیا محصول بطور کامل و سالم به دست خریدار می رسد یاخیر؟

آیا محصول خریداری شده دارای ضمانت و گارانتی است یا خیر؟

در پاسخ به این دغدغه های شما عزیزان و کاربران  محترم، مجموعه تکنوچک تصمیم گرفت تا پروژه گارانتی طلایی تکنوچک را اجرایی و در معرض دید شما عزیزان قرار دهد.

مزایا و برتری های گارانتی طلایی تکنوچک

هدف از ایجاد گارانتی طلایی تکنوچک حمایت از کاربران و خریداران عزیز فروشگاه آنلاین می باشد تا کاربران بدون دغدغه بتوانند محصول مورد نیاز خودشان را تهیه کنند و از بابت خدمات و گارانتی محصولات نگرانی نداشته باشند.

مجموعه فروشگاه آنلاین تکنوچک تلاش خود را می کند تا نهایت رضایت شما را جلب کند و برای جلب رضایت شما در مرحله اول سعی می کنیم تا محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب جهت عرضه به شما در فروشگاه تکنوچک قرار بدیم تا هم وجدان خودمان از کیفیت محصول آسوده باشد و هم اینکه شما کاربران عزیز با اطمینان خاطر از محصول تهیه شده استفاده کنید.

در مرحله دوم که محصول تهیه شده به دست  شما می رسد شروع می شود و آن گارانتی طلایی تکنوچک است.

قوانین و شرایط گارانتی طلایی تکنوچک

برای آنکه سوال و شبهه ایی در رابطه با گارانتی طلایی تکنوچک برای شما عزیزان ایجاد نشود تمام سعی خودمان را می کنیم تا بصورت کاملا شفاف قوانین و مقررات گارانتی طلایی تکنوچک را برای شما توضیح بدهیم:

۱ -ما سعی می کنیم تمام اطلاعات مندرج در ویژگی های محصول را بر طبق گفته های شرکت تولید کننده و یا توزیع کننده در فروشگاه برای مطالعه شما عزیزان قرار بدهیم و اگر در این بین قصوری از ما و یا احیانا شرکت تولید کننده پیش بیاید جهت جلب رضایت شما عزیزان و به درخواست شما می توانیم محصول را مرجوع کنیم و هزینه محصول را به شما عودت می دهیم.

۲ -محصول ارسالی در صورت امکان بررسی شده و در کمال صحت و سلامت برای ارسال به آدرس خریدار بسته بندی و تحویل اداره پست و یا باربری (باتوجه به سایزمحصول) می شود.

۳ -محصول بعداز آنکه به دست شما رسید ممکن است مورد رضایت شما نباشد. شما می توانید با قسمت پشتیبانی محصول که در فروشگاه تکنوچک است ارتباط بگیرید و جهت مرجوع کردن محصول خریداری شده با این واحد مکاتبه کنید و بعد از مرجوع کردن محصول این اطمینان را به شما می دهیم که هزینه محصول به حساب شما عودت داده می شود.

۴ -مرحله چهارم گارانتی طلایی از آغاز استفاده شما خریداران عزیز تازه شروع می شود و این مرحله شامل ۶۰ ماه خدمات پس از فروش است و به این معنا و مفهوم است که اگر شما قطعات تکمیلی برای محصول را نیاز داشته باشید( به عنوان مثال نیاز به مته های گوناگون و یا سنگ و فرچه های مختلف برای دریل و فرز خریداری شده دارید) به قسمت پشتیبانی محصول در فروشگاه تکنوچک اطلاع می دهید و فروشگاه تکنوچک موظف است قطعات تکمیلی و یا قطعات یدکی محصول را برای شما تامین و ارسال کند.

گارانتی طلایی تکنوچک شاهکاری بی مانند از فروشگاه تکنوچک می باشد که دارای نمونه و مشابهی در بین فروشگاه های فروش ابزارآلات نیست و این گارانتی طلایی تکنوچک به پاس اعتماد و اطمینان شما عزیزان به مجموعه فروشگاه آنلاین تکنوچک است که تقدیم شما عزیزان می گردد.

 

باتشکر

حمیدمولوی (مدیر و موسس فروشگاه آنلاین تکنوچک)