یکی از تخصص های گروه فنی تکنوچک تجهیز انواع کارگاه های فنی می باشد.

تجهیز کارگاه های فنی از موارد بسیار تخصصی می باشد که ورود به آن مستلزم تجربه و علم کافی می باشد و گروه تکنوچک مفتخر است که در این موضوع تخصصی ورود پیدا کرده و قادر است از صفر تاصد کارگاه های فنی، عمومی و تخصصی را تجهیز نماید.

همانطور که مستحضر هستید بدلیل گستردگی اقلام و محصولات برای راه اندازی کارگاه این امر بسیار حساس، خطیر و زمان بر است که سهل انگاری در یک خرید اشتباه می تواند خسارت های بسیار جبران ناپذیری را به بار آورد. برای توضیح بهتر این موضوع شما را دعوت به خواندن داستانی واقعی می کنیم.

در سال ۱۴۰۰ مسئول فنی یکی از مدارس غیر انتفاعی بسیار مشهور استان همدان به ما مراجعه کرد و تقاضای تامین تعداد بسیار زیادی گیره رومیزی برای تکمیل کارگاه فنی این مجموعه آموزشی و پرورشی را داشت( که به دلیل رعایت اصل امانتداری از بیان نام این مجموعه خودداری می کنیم ) ما هم اقدام به مذاکره با تولید کننده برای تولید تعداد گیره رومیزی سفارش داده شده کردیم اما بعداز چند روز مدیر آن مجموعه آموزشی و پرورشی بدون آنکه تخصصی در این امر داشته باشد اقدام به خرید گیره رومیزی از فروشگاهی دیگر کرد.

ما در این زمینه سکوت کردیم چرا که مشتریان و کاربران ما در انتخاب هر محصولی مختار هستند و می توانند محصول مورد نظر خودشان را از هر مجموعه ایی تهیه کنند.

بعداز مدتی برای تامین و تجهیز بخش دیگری از آن کارگاه به آن مجموعه مراجعه کردیم و متوجه شدیم که گیره های خریداری شده که توسط مدیر غیرمتخصص آن مجموعه تهیه شده بود دچار اشتباه فاحش در قرینه سازی جای پیچ ها بود و همین موضوع مهم و اساسی باعث شده بود تا گیره ها به خوبی در محل مخصوص نصب نشود و این نصب نشدن مناسب ضمن اینکه ضررهای مالی فراوانی به این مجموعه وارد کرد امکان بروز خطرات فراوانی را در آینده بوجود می آورد.

قصد و منظور ما از بیان این داستان واقعی کوتاه در این است که نکته سنجی و ریزبینی و تخصص در تهیه محصولات کارگاهی بسیار بسیار امر مهم و ضروری است و از شما کاربران و عزیزان درخواست داریم تا در زمینه تجهیز و تامین کارگاه های فنی مجموعه خود حتما حتما به افراد متخصص مراجع کنید تا در زمینه تامین تجهیزات دچار خسران و ضرر جبران ناپذیری نشوید.

ممنون و سپاسگزار که زمان خود را برای مطالعه این مطلب به زعم ما مهم و ضروری اختصاص دادید.

باتشکر

حمید مولوی ( مدیر فروشگاه آنلاین تکنوچک)