منوی دسته بندی

ورزش در خانه :تمرین هایی برای حفظ تناسب اندام در خانه+تصویر

ورزش در خانه

امروزه و با پیشرفت دنیای تکنولوژی شما می توانید با آموزش هایی که در دنیای تکنولوژی فرا می گیرید در خانه و به راحتی ورزش کنید. ما در این مقاله که می توانیم ادعا کنیم یکی از کاملترین مقاله ها در زمینه ورزش در خانه است انواعی از تمرین ها را برای شما آموزش می دهیم تا بتوانید در منزل به بهترین شکل ممکن ورزش کنید و با حفظ تناسب خود به شادابی روحیه خود کمک کنید.

ورزش در خانه

آنچه در این مقاله خواهید خواند

ورزش در خانه و عضله سازی

شاید همین جمله که می گوید ورزش در خانه با وزن بدن نمیتواند عضله سازی بکند باعث شده تا شما اقدامی برای ورزش در خانه نکنید اما مطلعات جدیدی که در طی یک دوره 8 هفته ای انجام شده و در مجله علم ورزش و بدنسازی منتشر شده نشان می دهد که تمرین با وزن بدن می تواند 40% از میزان عضله ای که در ورزش با تخته پرس انجام می شود را بسازد.

ورزش معمولی بهتراست یا ورزش با وزن بدن

طبق تحقیات صورت گرفته توسط محققان دانشگاه پریستینا برای سلامتی انسان تفاوتی ندارد که شما ورزش های معمولی و سبک انجام بدهید و یا اینکه ورزش های با وزن بدن، بلکه در هر دو مورد وزن شما کاهش پیدا می کند و از چربی بدن شما کاسته می شود.

مقالات مرتبط:  نفخ معده را با این روش ها درمان کنید

ورزش قدرتی و یا ورزش استقامتی،کدام مفید تر است

محققان دانشگاه پریستینا در تحقیقاتی تعدادی دانش آموز را به سه گروه تقسیم کردند.

به یک گروه برنامه ورزشی استقامتی و به گروه دوم برنامه ورزشی قدرتی دادند و به گروه سوم هم هیچ برنامه ورزشی ندادند.

در یک مدت معلوم آزمایشات نشان داد که گروه اول و دوم با یک نسبت تقریبی نزدیک به هم از وزن و چربی آنها کاسته شد که این آزمایش نشان می دهد که تفاوتی خیلی زیادی بین ورزش استقامتی وقدرتی وجود ندارد.

این مطلب بروز رسانی می شود…

منبع:منس هلث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − چهارده =