منوی دسته بندی

مسابقه ماشین های کلاسیک ، رقابتی شاد و ارزان (گزارش تصویری)

مسابقه خودرویی و موتوری در دنیا طرفداران فراوان و میلیونی دارد. در بین همه ی این مسابقات ، مسابقه خودرو های کلاسیک از هیجان خاصی برخوردار است. این مسابقه در جاده آف رود برگزار شد و همین امر باعث شد مسابقه از هیجان و استرس فراوانی برخوردار شود. در ادامه گزارشی از این مسابقه را خدمت شما خوانندگان تکنو چک ارائه کرده ایم.

عبور ازموانع در مسابقه خودروهای کلاسیک بریتانیا

آنچه در این مقاله خواهید خواند

مسابقه ماشین های کلاسیک چه زمانی آغاز شد؟

طرح اولیه مسابقات ماشین های کلاسیک در ابتدای قرن بیستم شکل گرفت و در سالهای 1920 تا 1930 میلادی توانست طرفداران فراوانی را به خود جلب کند و همین محبوبیت تا به امروز که در سال 2022 قرار داریم ادامه پیدا کرده است

محل برگزاری مسابقه ماشین های کلاسیک کجاست؟

مسابقه ماشین های کلاسیک در برخی از کشور ها به فراخور امکانات محیطی و وجود و یا عدم وجود خودرو های کلاسیک در آن کشور برگزار می شود و هر کشوری شرایط و قوانین خاص خود را دارد.

این مسابقات برای اینکه از هیجان و نشاط بیشتری برخوردار باشد در جاده های آفرود و خارج از شهر برگزار می شود .

مقالات مرتبط:  رانندگی آفرود چیست و چه تفاوتی با رانندگی جاده ای دارد
خودرو رودستون شرکت کننده در مسابقه خودرو های کلاسیک بریتانیا

قوانین کلی مسابقه خودرو های کلاسیک

هر سال حدود بیست تا بیست و پنج مسابقه در کشور انگلستان برگزار می شود که مجموعه های مختلفی برگزار کننده این مسابقات هستند.

قوانین و روند کلی این مسابقات به طوری است که سرعت در این تورنومنت از اهمیت پایینی برخوردار است بطوری که شرکت کنندگان برای اینکه در لیست نهایی قرار داده شوند باید تمامی مراحل مسابقه را به درستی و بطور کامل طی کنند.

چه مسیری را خودرو ها باید طی کنند؟

در این مسابقه که در انگلستان برگزار می شود خودرو ها باید 12 تا 16 تپه را طی کنند و از همه ی این تپه ها عبور کنند که در بالای هر تپه نشانگر های امتیاز وجود دارند که امتیاز خودرو ها را ثبت می کنند.

مقالات مرتبط:  ولوو XC40 برقی؛ شاسی بلندی ارزان و محبوب در سال2022 وارد بازار شد.

کلاس های متنوع مسابقات خودرو های کلاسیک

این مسابقات در 11 کلاس برگزار می شوند و این بدان معناست که همه خودرو های کلاسیک می توانند در این مسابقات شرکت کنند از خودرو های خانواده پژو گرفته تا فولکس واگن و مزدا و حتی کالسکه های ساحلی

تحریریه تکنوچک با هدف رشد وارتقای سواد عمومی جامعه اقدام به تهیه اخبار و مقالات اختصاصی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − بیست =