منوی دسته بندی

سامسونگ مولتی کنترل خود را 100% از یونیورسال کنترل اپل کپی کرد

تصویر مولتی کنترل سامسونگ

سامسونگ رقیب اپل

اپل و سامسونگ از دیرباز تا کنون در زمینه تولید موبایل و تبلت رقیب سرسخت و بی چون چرای یکدیگر بوده اند ولی اکنون این رقابت به شدت نزدیک به هم شده و حتی مشابهت زیادی به کپی کاری پیدا کرده است.

سامسونگ رقیب اپل در سخت افزار

شرکت سامسونگ در زمینه تولیدات سخت افزاری بسیار از شرکت اپل پیشی گرفته است. همانطور که در خبرها میخوانید تنوع تولیدات سخت افزاری سامسونگ به مراتب بسیار بیشتر از اپل میباشد و در برخی مواقع شرکت اپل در زمینه سخت افزاری از سامسونگ الهام گیری ( یا شاید کپی کاری) می کند.

مقالات مرتبط:  سونی با دوربین موبایل Xperia به عرصه رقابت برگشت

اپل رقیب سامسونگ در زمینه نرم افزاری

در این پاراگراف برتری اپل از سامسونگ را در زمینه نرم افزاری بیان می کنیم.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید سامسونگ برای اتصال لپتاپ و تبلت های خود از مولتی کنترل جدیدی استفاده می کند که مشابهت بسیار زیادی به یونیورسال کنترل اپل دارد، این شباهت به قدری زیاد است که متخصصان این طراحی سامسونگ را کپی کاری از شرکت اپل میدانند.

هماهنگی گلکسی بوک2 با گلکسی تب s8

داستان طراحی مولتی کنترل سامسونگ به این دو محصول سامسونگ ارتباط دارد. لپتاپ گلکسی بوک2 و تبلت سری s8 .

سامسونگ برای هماهنگی لپتاپ و تبلت های خود مولتی کنترلی طراحی کرده تا تبلت سری s8 به عنوان مانیتور کمکی برای لپتاپ گلکسی بوک2 قابلیت استفاده داشته باشد که این هماهنگی را قبل از سامسونگ شرکت اپل انجام داده است و با طراحی برنامه یونیورسال کنترل iPadOS 15.4  و macOS 12.3 را با یکدیگر هماهنگ کرده است بطوری که آیپد به عنوان مانیتور کمکی برای لپتاپ مک او اس استفاده می شود.

مقالات مرتبط:  سامسونگ از موبایل Z Fold 4 و Z Flip 4 رونمایی کرد

چطور مولتی کنترل سامسونگ کار میکند؟

مولتی کنترل سامسونگ باعث هماهنگی لپتاپ و تبلت می شود بطوری که کاربر می تواند از یک پدلمسی برای هر دو دستگاه استفاده کند و فایلی را از تبلت به لپتاپ و بر عکس انجام دهد و یا اینکه از یک کیبورد برای استفاده از تبلت و لپتاپ بطور همزمان استفاده کرد

تحریریه تکنوچک با هدف رشد وارتقای سواد عمومی جامعه اقدام به تهیه اخبار و مقالات اختصاصی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + دوازده =