منوی دسته بندی

مختصری از تکنوچک

اینکه ما از کجا اومدیم و میخوایم چیکار بکنیم رو بنظر خودتون میتونید جواب بدید چون الان دارید مطالب رسانه تکنوچک رو مطالعه می کنید و این یعنی تیم تکنوچک به هدف خودش رسیده.

رسانه تکنوچک برای اینکه مورد پسند شما بازدید کنندگان عزیز قرار بگیره باید در عرصه فضای مجازی بصورت یک تیم قوی فعالیت بکند و همانطور که میدونید تیم قوی تیمی هست که از افراد با فرهنگ تشکیل شده باشه و ما همیشه برای توسعه رسانه تکنوچک به دنبال چنین افرادی هستیم.

 

ما خیلی اهل اطاله کلام نیستیم پس خیلی خلاصه خدمت شما عرض میکنیم که منظور از افراد با فرهنگ، افرادی هستند که با فرهنگ کار تیمی مطابقت داشته باشند و بتونن خودشون رو در تیم ذوب بکنند بطوری که در همه صحبت ها و کنفرانس ها از کلمه ما بجای کلمه من استفاده بکنند البته که این یک مورد کوچک در فرهنگ کار تیمی هست و موارد بسیاری وجود داره که از حوصله خوانندگان ممکنه خارج باشه.

رسانه تکنوچک همیشه پذیرای افرادی هست که دوست دارند با این رسانه همکاری بکنند.پس اگر شما هم تمایل دارید با رسانه تکنوچک همکاری کنید کافیه یک ایمیل به ما بزنید و رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنید مطمئن باشید ما ایمیل شما رو میخونیم و به شما پاسخ میدیم.

قبل از ارسال ایمیل به سوالات و پاسخ های زیر توجه بفرمایید

رسانه تکنوچک در حال حاضر به مترجم نیاز داره و اگر فردی احساس میکنه که میتونه در این زمینه با رسانه تکنوچک همکاری بکنه حتما با ما ارتباط بگیره.

رسانه تکنوچک همیشه قدردان افراد تیم هست و هیچ زحمتی در این تیم بدون پاسخ نمیمونه 

تماس با ما:
|