منوی دسته بندی

بازی جدید سال 2022 : بازی هایی که حتما به سراغشان می روید.

در این مطلب به معرفی بازی های سال 2022 که برای دستگاه های PS5 , Xbox ,Nintendo ,PC عرضه شده خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا هیجان انگیز ترین بازی ها را به شما معرفی کنیم.

در سال 2022 بازی های فراوان و زیادی عرضه خواهند شد که بسیار هیجان انگیز است و همه دوست دارند که این بازی ها را برای یک دوره هم که شده تجربه کنند.

تکنوچک: امسال برای همه ی پلتفرم و دستگاه ها بازی ارائه خواهد شد که خود این خبر از فراوانی طراحی و تولید بازی حکایت دارد.

Two point campus

بازی جدید two point campus

در این بازی جدید وقت آن رسیده است که دانشگاه خود را تاسیس کنید و هر کلاس عجیب و غریبی که دوست دارید را تاسیس کنید مانند کلاس تربیت شوالیه ها و یا اینکه برای دانشجویان دانشگاه خود بیمارستان تاسیس کنید و از سلامت آنها مراقبت کنید و یا اینکه مراقب رفتار های آنان باشید و آنها را به موفقیت برسانید.

Roller drome

بازی جدید roller drome

بازی های اسکیت فراوانی وجود دارد اما این بازی رولر درام از سرعت فوق العاده ای برخوردار است که کار را برای گیمر ها بسیار سخت می کند از سرعت بالای اسکیت سوار که بصورت سوم شخص است تا دشمنان و تک تیراندازهایی که هرکدام در یک سوراخی پنهان شده اند.

مقالات مرتبط:  شخصیت شما در بازی استارفیلد 2023 فاقد صدا خواهد بود

Saints Row

بازی جدید saints row

شما در این بازی نقش رئیس یک گروه کوچک را بازی می کنید که می توانید هرطور که علاقه دارید با این گروه کوچک به شرارت بپردازید البته مواظب باشید که این فقط یک بازی است و در فضای واقعی این کار ها یک نوع جرم محسوب می شود.

شما در این بازی می توانید به شرارت هایی از قبیل حمل اسلحه و یا حمل مواد مخدر بپردازید. باز هم می گوییم مراقب باشید این فقط یک بازی است!!!

The Last of Us part1

بازی جدید The last of us

این بازی نسخه قطعی می باشد که در آن تغییرات فراوانی از قبیل کیفیت انیمیشن ها رابط کاربری و کنترل های بهبود یافته صورت گرفته است.

مقالات مرتبط:  هدست VR2؛ محصولی هیجان انگیز که شما را غرق در بازی می کند

Spaltoon3

بازی جدید spaltoon3

اواخر سال میلادی منتظر انتشار بازی بسیار هیجان انگیز اسپالتون3 باشید. این بازی هیجان انگیز از رابط کاربری بسیار خوبی برخوردار است که در آن می توانید از سلاح های قدیمی و جدید استفاده کنید.

بروز رسانی این مطلب ادامه دارد…

منبع:گیم رد

تحریریه تکنوچک با هدف رشد وارتقای سواد عمومی جامعه اقدام به تهیه اخبار و مقالات اختصاصی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 18 =